top of page

2022 Yılı Bodrum Cankurtaran Eğitimlerimiz Başlıyor!

Bodrum'da Cankurtaran Sertifikası Eğitimi Ve Hizmetlerimizle İlgili Detaylı Bilgi

Bodrum'da Cankurtaran Kursu

2022 yaz sezonunun başlamasına sayılı günler kala, gelen yoğun taleplerle Bodrum'da cankurtaran eğitimlerimiz tekrar başlıyor. Gelen talepler doğrultusunda bronz ve gümüş cankurtaran eğitimleri başlamış olup, nisan ayından itibaren kurslarımız açılmaya devam edecektir. 

Bronz cankurtaran kursunun süresi 3 gün 21 saat, gümüş cankurtaran kursunun süresi 3 gün 21 saat, ard arda alınacak bronz ve gümüş cankurtaran eğitimlerinin süresi 5 gün 35 saattir. 

Bodrum'da Cankurtaran Malzemesi 

Cankurtaran malzemeleri en az cankurtaran bulundurmak kadar önemlidir. Bir kazazedeye yardıma giden cankurtaran, aldığı eğitimde de öğretildiği şekilde kazazedeye mutlaka uygun olan malzemeyle gitmeli ve kurtarma çalışmasını bu şekilde yapmalıdır. Eksik malzeme hem kurtarılacak kişinin hem de kurtarıcının hayatını riske atmaktadır. Kurtarma işlemi bittikten sonra yapılacak ilkyardım sırasında ve sonrasında da farklı ekipmanlar kullanılmaktadır. Cankurtaran ekipmanlarının bulundurulması aynı zamanda yasal bir zorunluluktur. 

Bodrum'da bulunan birçok tesis hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olması, aynı zamanda kolay ulaşılabilirliği sebebiyle cankurtaran malzemelerini merkezimizden temin etmektedir.

Siz de malzeme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

bottom of page