top of page
Lifeguard-Training-2000x846.png

Bodrum Bronz Cankurtaran Kursu

Bodrum'da Bronz Cankurtaran Sertifikası Eğitimi Ve Hizmetlerimizle İlgili Detaylı Bilgi

Bodrum Bronz Cankurtaran Eğitimi

Merkezimizce Bodrum'da sürekli olarak Bronz ve Gümüş Cankurtaran kursu düzenlenmektedir. Cankurtaran kursunun teorik eğitimleri ofisimizde düzenlenirken, pratik eğitimlerimiz anlaşmalı olduğumuz havuzlarda, Kumbahçe ya da Paşatarlası plajlarında yapılmaktadır.

Uzun yıllardır merkezimizin burada olmasından dolayı Bodrum'da çalışan cankurtaranların çoğunun eğitimi tarafımızdan verimiştir. Bodrum'da Bronz, Gümüş ve Altın Cankurtaran Kursu'na katılmak istiyorsanız bize ulaşın!

Bodrum'da Cankurtaranlar İçin İş Olanakları

Bodrum bir Türkiye'nin turizm konusunda en popüler ilçelerinden biri olması sebebiyle her yıl yerli ve yabancı bir çok turisti ağırlamaktadır. Bölgede bulunan çok sayıda turizm tesisinde havuz bulunmakta, bu havuzlarda bronz cankurtaran sertifikalı personeller, plajı bulunan tesislerde de gümüş cankurtaran sertifikalı personeller istihdam edilmektedir. Alacağınız cankurtaran kursu sonrasında bölgede bulunan otellerde sertifika seviyenize göre çalışmaya başlayabilirsiniz.  

Bodrum Belgeli Cankurtaran Personel Temini

Cankurtaran kursları haricinde firmamızca Bodrum ve çevresinde bulunan tesislere ihtiyaçları doğrultusunda cankurtaran sertifikalı personel temini hizmeti de sağlanmaktadır. Cankurtaran kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerler dilerlerse ekibimize katılarak bölgenin en seçkin otellerinde çalışma imkanı bulmaktadır.  

Sunduğumuz personel temini hizmetiyle, bölgede bulunan birçok tesisin misafirlerinin suda ya da kıyıda oluşabilecek kazalara karşı korunmalarını ve bu güne kadar bir çok hayatın kurtarılmasını sağladık. 

bottom of page